Ana Sayfa Blog Kar Botu Bayan Kar Botları
Bayan Kar Botları
27 Şubat 2019

Bayan Kar Botları

Derimarket, bünyesinde bulunan tüm ürünlerinde birinci sınıf deri ve işçilik kullanarak, müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi de sürdürüyor. Sezon trendlerini özel tasarımlarına yansıtan orjinal markaların kürklü bot çeşitleri ile modayı yakalayın!  Birbirinden şık ve özgün kürklü bot ürünlerini her türlü kış koşulunda güvenle kullanabilirsiniz. Sezonunun en fazla aranan kadın kürklü bot modelleri, uygun fiyat ve ücretsiz kargo avantajıyla Derimarket'te!

Bayan kar botları yapısal ve şekilsel olarak diğer botlara nazaran biraz daha diri bir görünüme sahiptir. Bu tasarım ve görüntü ile kendinizi daha güçlü ve güvende hissediyorsunuz. Kar botlarının tasarım olarak en belirgin özelliklerinden biri de bağcıklarıdır. Özellikle de bilek kısmını saran bağcıklar sayesinde botun içerisine yukarıdan su girişi engellenir. Bayan kar botları içerisinde yer alan modellerde renk olarak ise daha çok siyah, taba, beyaz, kahve ve bakır renkleri tercih edilmektedir. Bu renklerin fazla tercih edilmesinin nedeni ise her türlü kombine rahatlıkla uyum sağlamasıdır. Tüm bu açılardan almayı düşündüğünüz bir kar botunun markası da güvenilir olmalıdır. Bayan kar botları denildiğinde akla ilk gelen markalardan biri ise Cool Moon markasıdır. Çatlamayan ve renk atmayan derilerin kullanıldığı ürünleri ile marka, üretim portföyünde ayrıca tasarım noktasında da spor ve klasik giyime eşlik edecek geniş bir ürün yelpazesine yer veriyor. Böylece ayakkabılarınızla birlikte sağlık ve hijyeni yaşarken diğer taraftan da tasarım bakımından estetik kaygılarınız giderilmiş oluyor.

Kadın Kar Botu


Cool Moon Kar Botu Modelleri

Kaliteli bir kar botumuz varsa eğer, uzun saatler dışarıda kalmamız gerekse bile içimiz rahat, ayaklarımız sıcak ve adımlarımız güvenli olacaktır. Tüm bu imkânları sağlamak ve ayaklarımızın sağlığını da korumak için bayanlara özel üretilen bayan kar botu ile kışın zorluklarının üstesinden rahatlıkla gelebilsiniz. Kış ayları için en değerli yatırım olan kar botları, ayaklarınızın sıcaklığını korurken, karın ve suyun da ayaklarınıza geçişini engeller. Son derece dayanıklı ve dirençli olan kar botlarını seçerken tarzınızı da en şık şekilde oluşturabilir, kendinizi rahat, güvenli ve daha güçlü hissedebilirsiniz. Kar botunuzun içini saran bu kürk ayaklarınızı sıcak tutarken aynı zamanda kan dolaşımını da hızlandıracak, yumuşaklığı ile ayaklarınızı rahat ettirecektir. Bayan kar botu modelleri, tüm bu avantaj ve faydaları dikkat çekici tasarımlar ile bir araya getiriyor. Alanında kalitesiyle ön plana çıkan Cool Moon kar botları sizleri büyülü dünyasına davet ediyor. Bir kar botunda aradığınız tüm özellikleri bir araya getiren Cool Moon kar botları ile siz de kış boyunca sıcak, sağlıklı, güvenilir, şık ve konforlu anlar yaşayabilirsiniz. Yeni sezon Cool Moon marka kadın kar botu modelleri şimdi Derimarket’te sizleri bekliyor.