0850 532 3374Satış ve Destek Hattı (Hafta içi 09:00 - 19:00)
15 Kasım 2018

Ayaklarınızı Soğuktan Korurken Şıklığınızı Düşünen Bot Modelleri

Kışın en büyük problemlerinden biri de ayağı sıcak tutmaktır. Biçimini beğendiğiniz için aldığınız botların birçoğu soğuktan koruma özelliği olmadığı için sizi yanıltacak ve konforunuzu elinizden alınacaktır. Oysa hem sağlığınızı düşünen hem de ayağınızı sıcak tutan bot modelleri bulmak mümkündür. Bunun için Derimarket sitesine gelebilir ve ilginizi çekecek olan modellere kısa sürede bakabilirsiniz. Kürklü ve hakiki deriden üretilen bu botlar farklı renk ve modelleriyle trendleri daha yakından takip etmenizi sağlayacaktır. Siz de Derimarket içerisindeki her biri birbirinden cool olan botları görebilirsiniz. Botlar içerisindeki kürkün sıcaklığını ve yumuşaklığını hissederken kışın konforunu ayaklarınızda hissedeceksiniz. Bayan bot modelleri içerisinde sayabileceğimiz Cool Moon ve Pegia kürklü botlar, kendinizi daha ayrıcalıklı hissetmenizi sağlayacaktır. Yeni stil yaratmak isteyenlerin ilk tercihi olan Deri Market şıklığınızı diğer ürünlerle de tamamlamanızı sağlayacaktır. Ürün yelpazemize bakarak dilerseniz botlar dışında ceketlere bakabilir, aksesuarlara göz gezdirebilir ve böylece tarzınızı daha iyi yansıtabileceğiniz ürünler alabilirsiniz. Özellikle kadınların birçoğu için şıklık konfordan da önce geldiği için artık şık olmak için konforunuzdan ödün vermenize gerek yok. Çünkü bayan bot modelleri sizi rahat ettirirken şıklığıyla da adından söz ettirecektir. Kışın sıcaklığı yakalamak için tercih edebileceğiniz bu botlarda hakiki deri kullanıldığı için üzerinden seneler geçse de dolabınızda aldığınız günkü gibi duracaktır. Kendinizi özel hissedeceğiniz bu bot modellerinin indirimlerini de sitemizde yakalayabilir ve uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.

Hakiki Derinin Konforunu Ayağınızda Hissedeceksiniz

Fark yaratmayı seviyor ve her kombinle kolay uyum sağlayan botlardan satın almak istiyorsanız siz de kürklü bot çeşitlerine bakabilirsiniz. Stil yaratmak isteyenlerin tercihi olmaya aday olan Deri Market botları orijinal markaları ve dayanıklılığıyla sizleri büyüleyecektir. Birbirinden özel tasarımlara sahip bu modeller her kullanımdan sonra ayaklarınızı rahat ettirecektir. Deri bot bayan ayakkabılar her sezonun trendlerine uygun biçimde üretildiği için özgün ve şık tasarımları dinamizmle birleştiriyoruz. Modellerimiz hem zarif hem de yenilikçi olduğu için her zevkle hitap ediyor. Üstelik sadece dış görünüşle sınırlı kalmayan modellerimiz uzun ömürlü olduğu için seneler sonra da kullanabileceğiniz ayakkabılar arasındadır. Yıllar geçse de dolabınızda eski şıklığını ve dayanıklılığını koruyacak olan bu modeller tutkunun ve asaletin ruhunu hissetmenizi sağlayacaktır. Deri ve kürkü oldukça şık bir biçimde harmanlayan botlar çevreye de duyarlı ürünler sunduğu için sezonun favorileri arasında yer alıyor. Şıklığa değil, insan sağlığına da önem veren markamız ayak sağlığınızı korumak için modelleriniz özenle yaratıyor. Esnekliği ve rahatlığı sayesinde güvenle kullanabileceğiniz modeller her türlü soğuk kış şartlarında dayanıklı olacaktır.

Asil ve özgün botlarla siz de kendinizi daha dinamik ve özgün hissedeceksiniz. Deri bot bayan modellerimiz içerisinde zevkinize uygun bağcıklı ya da bağcıksız modelleri seçebilir, ayak bedeninize göre ürünleri sipariş edebilirsiniz. Kısa sürede kapınıza kadar gelecek olan bu modellerle kışın rahatlığını ayağınızda kısa sürede hissedebileceksiniz.

Yılan Derisi Bot Modelleri Tüm Gözleri Üzerinize Çevirecek

Yılan derisi ayakkabı modelleri kısaca tüm modacıların zamansız olarak adlandırdığı ayakkabı modellerindendir. Yıllar geçse bile hiçbir zaman modasını kaybetmeyen bu ayakkabıları siz de Deri Market içerisinde bulabileceksiniz. Deri kombinler yapmayı seviyorsanız mutlaka dolabınızda bir yılan derisi ayakkabı olmalı. Üstelik en avantajlı yanı zamansız olmasının yanı sıra çok uzun ömürlü olmasıdır.

Seneler geçse bile ilk gün aldığınız gibi kullanacağınız bu botlara iyi baktığınız sürece ne modasını ne de sağlamlığını kaybedecektir. Dayanıklı ayakkabı arayanların favori ürünlerinden biri olan yılan derisi ayakkabılar kadınların şıklığını arttıracak ve onlara büyük bir cazibe katacak olan ayakkabılardır. Yılan derisi ayakkabı modelleri içerisinde farklı renk ve desenleri görebilirsiniz. Üstelik hem klasik giyimin altına hem de spor giyimin altına kullanabileceğiniz yılan derisi çok kullanışlı bir parça olacaktır. Her kıyafetle kombin yapabileceğiniz bir şıklık arıyorsanız sizin de tercihiniz yılan derisi olabilir. Üstelik ayak sağlığınız için son derece kullanışlı olan bu modeller sizin ayaklarınıza da zarar vermeyecek, konforunuzdan taviz vermemenizi sağlayacaktır. Kolay temizlenebilen deri ayakkabılar çatlama yapmayacağı için uzun ömürlü olacaktır. Üstelik kötü koku da yapmayacağından rahatlıkla kullanabilirsiniz. Asil ve şık tasarımlar için kış koşullarında güvenle kullanabileceğiniz bu ayakkabılara ve daha fazlasına Deri Market adresinden erişebilirsiniz. Tarzınızla özgün bir kimlik oluşturmak istiyorsanız sadece ayakkabılarımıza değil, aksesuarlarımıza ve ceketle yelek modellerimize de bakabilirsiniz. Böylece tarzınızı tamamlayacak ürünler bulurken her ortamda dikkatleri üzerinize çekmeyi de kolaylıkla başaracak, ortamın en şıkı olacaksınız.