surpriz-hediye-web
Arama İkon
0850 532 3374Satış ve Destek Hattı (Hafta içi 09:00 - 18:00)

Ana Sayfa Blog Deri Giyim Blog Aradaki Fark İade!
Aradaki Fark İade!
14 Mayıs 2024

Aradaki Fark İade!

                                                        

  

Değerli Müşterilerimiz,

Alışveriş deneyiminizi daha da değerli kılmak için sizlere harika bir kampanya sunuyoruz! Artık, satın aldığınız ürünler için endişe etmenize gerek yok. "Aradaki Fark İade!" ile aldığınız ürünlerdeki fiyat düşüşlerini yakından takip ediyor ve size avantajlar sunuyoruz.

Siz bir ürün satın aldığınızda, eğer o ürün 90 gün içinde indirime girerse, size iki seçenek sunuyoruz:

-Aradaki Farkı İade Ediyoruz: Satın aldığınız ürünün fiyatı düştüğünde, aradaki farkı size iade ediyoruz. Böylece ürünü tam fiyatından aldığınızda, indirimle birlikte avantajlı bir alışveriş yapmış oluyorsunuz.

-1,5 Katı Hediye Kuponu: İndirim zamanı beklemek yerine hemen hediyenizi alın! Satın aldığınız ürün indirime girerse, aradaki farkı 1,5 katı tutarında hediye kuponu veriyoruz. Bu kuponu istediğiniz ürünlerde kullanabilir, alışveriş keyfinizi artırabilirsiniz.

Kampanya ile ilgili bazı yaygın soruların cevapları:

1. Kampanya Hangi Ürünlerde Geçerli?

2. Kimler Yararlanabilir?

  • Kampanyamız tüm müşterilerimize açıktır. Herhangi bir ürünü satın alan herkes, 90 gün boyunca o ürünün indirime girmesi durumunda kampanyadan yararlanabilir.

3. Hangi Fiyat Aralıklarındaki Ürünler Kampanyadan Yararlanabilir?

  • Kampanyamız tüm fiyat aralıklarındaki ürünler için geçerlidir. Ürünün fiyatı ne olursa olsun, 90 gün içinde indirime girmesi durumunda kampanyadan yararlanabilirsiniz.

4. Kampanyadan Nasıl Yararlanabilirim?

  • Kampanyadan yararlanmak için, satın aldığınız ürünün 90 gün içinde indirime girmesi gerekmektedir. Bu durumda, e-mail ile mail gönderiyoruz; indirim miktarına göre ya aradaki farkı iade alabilir ya da 1,5 katı hediye kuponu kazanabilirsiniz.

5. Kampanya Süresi Ne Kadar?

  • Kampanya süresi belirli bir tarih aralığıyla sınırlı değildir. Sürekli olarak geçerli olan bir kampanyadır. Yani, Derimarket.net'den satın aldığınız herhangi bir ürün için, ürünün satın alındığı tarihten itibaren 90 gün boyunca kampanyadan yararlanabilirsiniz.

6. Kampanya Koşulları Nelerdir?

  • Kampanya koşulları oldukça basittir. Satın aldığınız ürünün 90 gün içinde indirime girmesi halinde, kampanya şartlarına uygun olarak ya aradaki farkı iade alabilir ya da 1,5 katı hediye kuponu kazanabilirsiniz. Kampanyadan yararlanmak için ürünü Derimarket.net'den satın almış olmanız yeterlidir.

Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti ve alışveriş deneyiminin önceliği olduğunu biliyoruz. Bu sebeple, "Aradaki Fark İade!" ile alışverişlerinizi daha keyifli hale getiriyoruz.

                                                       

WhatsApp Sipariş
Çalışma Saatlerimiz
Hafta İçi 09.00 - 18.30