0850 532 3374Satış ve Destek Hattı (Hafta içi 09:00 - 19:00)
27 Şubat 2019

2019'un Trend Bot Modelleri

Kış aylarında kadınlar tarafından en fazla tercih edilen ayakkabı modeli olan botlar, her sezon yeni modellerle karşımıza çıkıyor. Kadınların bir bottan en büyük beklentisi ise hem şık hem de en zorlu hava koşullarına bile dirençli olmasıdır. Bu beklentilerden yola çıkan ünlü moda tasarımcılarının da yeni trend bayan bot modelleri tasarlarken, şıklık kadar dayanıklılığı da ön planda tuttuğunu görüyoruz. Ürünlerde kullanılan materyallerin bot modellerine ayrıntı ve şıklık kattığını görüyoruz. Yeni trend bayan bot modelleri, 2019 sonbahar/kış sezonunda kadınlara bir çok ayrıcalık sunuyor. Geniş model ve renk skalası, zarif tasarımlar ile kürklü detaylar son derece avangart bir stil oluşturuyor. Yeni sezonda, çok sayıda kadın bot modeli için retro bir akımın sinyallerini verdiğini de söyleyebiliriz. 
Deri ve Kürk 
Her ikisi de hem ayrı ayrı hem de bir araya geldiklerinde asalet, zarafet ve şıklığı en üst boyuta taşıyan materyallerdir. Eğer söz konusu olan bayan bot modelleri ise o zaman bu ikiliyi es geçmek büyük haksızlık olur. Yüzyıllardır insanoğlu için defalarca kez bir araya gelerek modaya ilham veren, yeni trendlerin oluşumunda öncülük eden kalite ve şıklık denildiğinde tahtı kimseye kaptırmayan deri-kürk buluşması elbette yeni sezonda da bizleri yalnız bırakmıyor. Sıcak tutma, nefes alma, esneklik, rahatlık, sağlık ve dayanıklılık gibi büyük faydaları bulunan hakiki deriden üretilen kürklü kışlık bayan botlar bu faydaları ile avantaj sağlarken, sadece bir tarz yaratmanın ötesinde, her kullanımda konfor ve şıklığı da beraberinde yaşamak isteyen kadınlara hitap ediyor. 2018 kış modasına damgasını vuran deri ve kürk entegrasyonunun 2019 kış bayan bot modasında da fazlasıyla yerini sağlamlaştırdığı aşikâr.

Sezonları ve modayı aşan tüm zamanların ayakkabısı olan yeni trend bayan bot modelleri, kendi çizgisini kimi zaman esnetse de, özellikle de klasik, güçlü ve feminen tarzların modeller içerisindeki liderliği azımsanmayacak kadar çok. Deri ve kürk alanında kaliteli markaların en başarılı tasarımlarını buluşturan özel ürünler ile kadınların bot arayışlarına birbirinden farklı modelleri ile yanıt veren Derimarket, deri ve kürkün vazgeçilmez cazibesini yeni sezonda da sizlere yaşatmaya devam ediyor. 

Bayan Kürklü Bot


Bot Modelleri Aksesuar Detaylar 

Bağcıklı rahat modellerden, siyahın önderliğinde öne çıkan deri kürklü tasarımlara, metal dokunuşların yumuşattığı desenlerden, ugg tarzı kısa botlara kadar oldukça geniş bir ürün yelpazesi ile dikkat çeken yeni sezon bayan bot modelleri, pastel renklerin hâkimiyeti ile karşımızda. Özellikle de süet botlarda kırmızı, toprak ve siyahın ön planda olduğu modellerin deri kıyafetlerle sağladığı eşsiz uyum, bu sezon sizi de etkisi altına alacak. Süetten yana olmayanlar için hakiki deri kışlık bayan bot modelleri her sezon olduğu gibi yeni sezonda da en büyük destekçiniz olmaya aday. 

Rahatlığın, modern çizgilerin, kalitenin ve esnekliğin tasarımlara yön verdiği kar botu ve deri bot modellerinde ise; siyah, taba, gri ve kahve renklerinin yine başrolde olduğunu görmek mümkün. Kar botu modellerine her sezon yön veren Cool Moon markası, kürk ve farklı bağcık detayların ile elegan kadın stiline ilham kaynağı olurken; yine deri botlarda da, modern ve yaratıcı tasarımları yeni birer kimliğe dönüştüren Pegia, kışlık bayan bot modasını yeni baştan tanımlıyor. Oldukça kalın tabanlı kar botlarından, zarif uzun süet deri botlara, kemer, kurdele ve metal parçalarla şekillenen tarzlardan, son derece düz, sade, iddiası olmayan tasarımlara kadar geniş bir ürün gamına hitap eden yeni sezon bayan bot modelleriyle kışlık bot modasında; rahatlık, çekicilik ve zarafet 3’lüsünün de ortak paydada buluştuğunu söyleyebiliriz.