Arama İkon
0850 532 3374Satış ve Destek Hattı (Hafta içi 09:00 - 19:00)

Ana Sayfa Blog Kürklü Bot 2019 Bayan Bot Modelleri
2019 Bayan Bot Modelleri
18 Mart 2019

2019 Bayan Bot Modelleri

2019 bayan bot modellerinde, önceki yıllarda hâkimiyet gösteren sadeliğin ve doğallığın yerini; hareketliliğe, renkliliğe ve dikkat çekiciliğe bıraktığı görülüyor. Dünya markalarının yeni sezon koleksiyonlarına bakıldığında ise kürkün çok yoğun bir şekilde kullanıldığı görülüyor. Ayrıca geçen sezon modayı etkisi altına alan sneaker modellerin yanı sıra; topuklu feminen modellerle birlikte, maskülen dokunuşların hâkim olduğu biker model botların da kendisine geniş bir alan bulduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.  2019 bayan bot modelleri içerisinde özellikle de şıklığı detaylarda yaşamaktan vazgeçmeyen kadınlar için zımbalı ve kürklü botlar devreye girerken, dışa taşan kürk detaylar ve renk kombinleri de tasarımlardaki ayrıntılar olarak göze çarpıyor.

Bazıları Klasik Sever

Sezon modası hangi noktaya işaret ederse etsin, her zaman klasiği stilinin bir parçası yapan kadınlara da yer veriyor. 2019 bayan bot modelleri, klasik model kürklü kadın botlarla da hem görselliği hem de kaliteyi ön planda tutuyor. Yeni sezon bot modası, siyah, kahverengi, füme gibi klasikleri de es geçmiyor. Kalın taban, yumuşak kürklü iç yüzey, parlak deri ve süet deri kombinlerine oldukça geniş bir alan ayıran yeni sezon modası; bu yönleri ile klasik severleri de fazlasıyla memnun edecek.  Her sezon olduğu gibi 2019 ayakkabı modasında da; bordo, siyah, kahverengi, taba, bej, gri, lacivert ve pembe gibi tonları barındıran geniş renk skalası öne çıkıyor. Kürk, süet ve deri üçlüsünü kaliteli botlarında bir araya getiren Derimarket.net; Cool Moon ve Pegia markalarının modelleriyle de 2019 kadın bot trendine göz kırpıyor.

Kadın Kar Botu


Yeni Sezon Moda

Sokak trendini de farklı modellerle yeniden ön plana çıkaran 2019 modası, özellikle de kürklü bot modelleriyle hem günlük yaşam hem de iş hayatına uygun tarzları aynı tasarımda buluşturan modelleri daha fazla destekliyor. Kürklü botların ağırlık kazandığı Derimarket kadın bot ürün gamını oluşturan modeller, dar paça pantolonlarla mükemmel şekilde uyum sağladığı kadar eteklerle de başarılı bir şekilde kombinlenebiliyor. Gri, kahverengi, siyah ve taba gibi natürel renklerle harmanlanan başarılı tasarımlarla tarzınıza; sadelik, şıklık ve zariflik katmak ise kaçınılmaz olacak. 2019 bayan bot modelleri içerisinde fazlasıyla göreceğimiz tasarım ve renkleri, her bir bayan bot modelinde premium kalitede gerçek deri ve kürk ile bir araya getiren Derimarket, kadın kürklü botlarıyla modanın nabzını stilinize yansıtacak.