0850 532 3374Satış ve Destek Hattı (Hafta içi 09:00 - 19:00)
15 Kasım 2018

2017 Kadın Bot Trendleri

Feminen akımın güçlendiği 2017 kadın bot trendi, içerisinde pek çok değişim ve yenilikle 2017 modasına kaynak oluşturuyor. Bu kaynağı ve değişimleri 2018 kadın bot modellerine de yansıtmayı başaran 2017 trendi, uzun soluklu bir yolun da başlangıcı durumunda. Kendinden emin, kendi stilini modayla harmanlayabilen, tarzına küçük dokunuşlar yaparak farklı duruşlar sergileyebilen kadınlara oldukça geniş bir kombinasyon şansı da sunan 2017 kadın bot trendi, kürklü, bağcıklı ve kısa topuklu modelleri ile öne çıkıyor.

Derimarket İle Hep Bir Adım Önde

Her sezonun başrolünü oynayan siyah, kahve ve gri tonlarının yeniden sahnede olduğu 2017 kadın bot trendinin en çarpıcı özelliği ise, klasik ve spor tarzları bir araya getiren tasarımları. Bordo-gri, taba- kahve, siyah- gri, bej-lacivert gibi renk birleşimlerinin de öne çıktığı 2017 kadın bot trendi, en zorlu kış şartlarına savaş açarcasına, kürke ve deriye sırtını dayamış şekilde karşımızda!

Kadın Deri Bot Trend

Sivri, yumurta ve yuvarlak burun bot çeşitlerinin bir arada sıkça bulunduğu, farklı bağcık ve metal dokunuşların tasarımları şekillendirdiği 2017 kadın bot trendinde, bileğin biraz üzerinde biten kısa botların revaçta olduğunu da kolaylıkla görebiliyoruz. Süet ve kadifenin de deriye eşlik ettiği 2017 bot modasında, öne çıkan renkler ise lacivert, füme, kahve tonları ve siyah. Pastel ve naturel renklere eşlik eden bordo, kırmızı, krem, sarı ve taba ile daha canlı ve hareketli stillere de yaşam şansı veren 2017 kadın bot trendi, 2018 kadın bot modellerine de yön veren uzun soluklu bir trend olarak karşımızda. Sadeliğin ve doğallığın daha çok ön planda olduğu bot modellerini kucaklayan 2017 trendi, her türlü giyim tarzına uygun farklı kombinasyonlara yönelik çok geniş bir ürün gamını da sırtlamış durumda.  2017 kadın bot trendlerine, yarattığı şık, zarif ve doğal tasarımlı botları ile göz kırpan Derimarket, her sezon olduğu gibi 2017 ve 2018 kış sezonunda da her zevkin ortak buluşma noktası olacak. Kadın şıklığında önemli bir yere sahip olan topuklu botlardan, düz tabanlı kar botlarına, klasikten vazgeçmeyen kadınlar için biker tarzı botlarda, rahatlığa öncelik veren kadınlar için ürettiği sneaker tarzı kürklü botlara kadar yüzlerce ürün çeşidini sunan Derimarket.net ile siz de aradığınız şıklığı, konforu, kaliteyi ve sıcaklığı 2017 kadın bot trendinin ihtişamlı eşliği altında yaşayacaksınız.