•  

  Follow Me on Pinterest
   

 • Neler Söylediler?

  Bebeği olanlar kesinlikle kullanmalı. Bebek rahat ediyor, terlemediği için de hastalanma riski de azalıyor.

  Insignia Club Turkiye / Mehmet
  https://goo.gl/PaIxv

  Diğer Yorumlar...

 • Haber Listesi
  Haber listemize kaydolarak tüm yeniliklerden haberdar olabilirsiniz.
  Adınız
  :
  Emailiniz
  :
DERİMARKET KARGO VE ÖDEME SEÇENEKLERİ

KARGO SEÇENEKLERİ

-UPS kargo ile anlaşmamız bulunmaktadır. UPS ile yapılan gönderimlerde kapıda nakit ya da kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.

-Derimarket, 100 lira ve üzeri yaptığınız alışverişlerin kargo masraflarını karşılar ancak farklı bir kargo ile sevkiyat talebinde bulunduğunuz taktirde, 100 lira ve üzeri kargo masraflarını karşılamama hakkı saklıdır.

-Toplu ürün alımlarınızda siparişleriniz Derimarket servisleriyle gönderilebilir. Bunun için toplu ürün alımlarınızdan önce lütfen bizimle iletişime geçiniz.

ÖDEME SEÇENEKLERİ

-Kredi Kartı

256 Bit RapidSSL ile korunan sistemimizde kredi kartınızla güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Bu işlem için ödeme sayfasında kredi kartı seçeneğini kullanınız.

-Havale

Ödeme sayfasında tanımlanan banka hesap numaralarımızdan dilediğiniz birine alışveriş tutarını havale ediniz. Havale işlemini gerçekleştirdikten sonra lütfen kullanıcı menüsünde bulunan “Havale Bildirim Formu” nu doldurunuz ya da dekontu (212) 546 94 80 ‘e fakslayınız. Ürününüz bu işlemleri izleyen ilk 3 iş gününde kargoya verilir.

-Kapıda Ödeme

UPS kargo ile sipariş verdiğiniz ürününüzün tutarını kapıda nakit ya da kredi kartı ile ödeyebilirsiniz. Bu işlem için ödeme sayfasında kapıda ödeme seçeneğini tıklayınız.

Bu site, IdeaSoft®AkıllıE-ticaret Sistemi ile hazırlanmıştır.